Najczęściej zadawane pytania

Hasła do założonych kont wysyłane są w przeciągu 24 godzin od daty złożenia zamówienia na podany adres e-mail. Link może znajdować się w skrzynce odbiorczej, lub w folderach takich jak SPAM czy OFERTY. Jeśli po tym czasie nie otrzymasz linku aktywacyjnego możesz skontaktować się z nami mailowo: kontakt@corpusmind.pl lub przez media społecznościowe w wiadomościach prywatnych (Facebook i Instagram).

Hasła do założonych kont wysyłane są w przeciągu 24 godzin od daty złożenia zamówienia na podany adres e-mail. Wiadomość z hasłem może znajdować się w skrzynce odbiorczej, lub w folderach takich jak SPAM czy OFERTY. Jeśli wiadomość nie znajduje się na skrzynce należy zresetować hasło korzystając z opcji przy logowaniu “Nie pamiętam hasła” wpisując adres e-mail podany w zamówieniu. Następnie w ustawieniach konta można zmienić hasło na własne. Jeśli występują dalsze problemy z hasłem zachęcamy do kontaktu przez maila: kontakt@corpusmind.pl lub przez media społecznościowe w wiadomościach prywatnych (Facebook i Instagram).

Zachęcamy do sprawdzenia wersji demo platformy. Wystarczy, że założysz konto na stronie Corpus P.hysio i otrzymasz darmowy dostęp demo, dzięki któremu możesz sprawdzić jak platforma wygląda “od wewnątrz”.

Na platformie znajduje się kilkadziesiąt przejrzystych prezentacji ze specjalnie wyselekcjonowaną wiedzą, kilkaset autorskich grafik i animacji oraz baza ponad tysiąca pytań. Znajdziesz na niej również powtórki z anatomii i histologii dla lepszego zrozumienia tematów. Ponadto, nieustannie rozwijamy platformę i dodajemy do niej nowe jednostki tematyczne!

Jeśli przedłużysz dostęp na swoim własnym koncie (adres e-mail) to Twoje postępy również zostaną na koncie :)

Jesteśmy zespołem, który wcześniej stworzył ERpendium oraz uwielbianą przez tysiące polskich studentów Corpus F.army, dzięki której studenci medycyny zdali i polubili farmakologię. Nad P.hysio pracował (i wciąż pracuje) ten sam zespół wykwalifikowanych lekarzy, a cały merytoryczny wkład jest poparty rozbudowaną bibliografią. W naszej pracy korzystamy jedynie ze sprawdzonych i najnowszych źródeł, a wszystko jej poparte aktualną wiedzą medyczną.

Sam zakup nie wystarczy! :) P.hysio jest narzędziem pomocniczym do nauki, sprawi, że zapamiętanie przyjdzie łatwiej i jest przyjemniejsze niż siedzenie nad wielotomowymi książkami i nauka wszystkiego na pamięć.

P.hysio działa na wszystkich przeglądarkach internetowych. W późniejszym terminie zostanie również udostępniona w naszej aplikacji mobilnej!

Dostęp do P.hysio zależy od preferencji - możesz wybrać dostęp na 30, 90, 180 lub 365 dni.

Niestety nie. Dzień zakupu jest pierwszym dniem aktywacji i od niego liczy się dostęp.

Na stałe posiadamy promocje dla grup - więcej informacji w zakładce “Promocje”. O wszystkich zmiennych promocjach informujemy na bieżąco na naszym Facebooku oraz Instagramie.

Możesz korzystać z kilku urządzeń, natomiast być zalogowanym tylko na jednym. Oznacza to, że jeśli będziesz logować się np. na telefonie to automatycznie wyloguje Ciebie np. na komputerze. Jest to zabezpieczenie strony oraz materiałów P.hysio.

Zachęcamy do przemyślanych zakupów - istnieje możliwość sprawdzenie platformy przed zakupem dzięki wersji DEMO.

Jeśli jednak nadal chcesz odstąpić od umowy zakupu prosimy o wypełnienie formularzu zwrotu i przesłanie skanu na adres e-mail kontakt@corpusmind.pl. Pamiętaj, że zwrotu i reklamacji możesz dokonać przez 2 tygodnie od aktywowania konta.